susapusa.ee

PAKUME TÖÖD LAPSEHOIDJALE. Otsime hoolast, positiivset, sõbralikku ja korralikku eesti keelt kõnelevat inimest. Hea, kui oskaksid suhelda ka inglise keeles. Võta meiega ühendust susapusalastehoid@gmail.com
 

 

Hoidjad

Lastega tegelevad asjatundlikud lapsehoidjad, kelle soe süli ja paikäed on alati kõigi jaoks olemas. 


Sigrit Veeleid on kahe lapse ema ja pärit Kohilast. Lapsehoidja kutse omandas ta 2012. aastal ja sellest ajast alates töötab ta lapsehoidjana. Sigrit on sõbralik, kohusetundlik ja väga järjekindel. Talle meeldib lastega tegeleda ja ta peab seda omamoodi väljakutseks, kuna iial ei või ette teada, millega lapsed üllatavad. Sünnipäev 23.10.

Kaire Kivik on kahe lapse ema. Lastega tegeledes peab ta oluliseks lasta lapsel ennast väljendada, pakkudes ise tuge ja mõistmist. Kaire hobideks on käsitöö, lugemine ja küpsetamine. Vabatahtlikuna osaleb Kaire MTÜ Sutlema Küla Seltsi tegevustes ja ürituste läbiviimistel. Sünnipäev 07.06.

Kristi Sarapuu jaoks on professionaalne lapsehoidja töö üpris uus, kuid väga huvitav ja positiivsust sisendav väljakutse, sest lapsed on talle meeldinud terve elu. Kristil on endal kaks last, kuid lastega tegelenud on ta juba väikesest saati. Juba algkoolis hoidis ta oma pisikesi tädilapsi ja hiljem keskkoolis teenis taskuraha, hoides matemaatikaõpetaja kolme põnni. Kristi suureks hobiks on käsitöö, ta on aktiivne ja sõbralik. Sünnipäev 21.09.