susapusa.ee

  PAKUME TÖÖD LAPSEHOIDJALE. Otsime hoolast, positiivset, sõbralikku ja korralikku eesti keelt kõnelevat inimest. Hea, kui oskaksid suhelda ka inglise keeles. Võta meiega ühendust susapusalastehoid@gmail.com
 

 

SÜNNIPÄEVAD


PEA VAHVA LASTEPIDU SUSAPUSA LASTEHOIUS!

Meie lastehoiu ruume saab rentida sünnipäevade ja muude laste ürituste pidamiseks. Meil on avar mängutuba paljude toredate mänguasjadega. Ruumid sobivad enim 1-4aastaste laste pidudeks.

Meil on pakkuda suur mängutuba kööginurgaga (43m2), eraldi esik ning tualettruum. Mängutoas on lastelauad-toolid ning üks laud ja mõned toolid ka täiskasvanute suuruses. Kööginurgas on külmkapp, nõudepesumasin, pliit ahjuga, veekeetja, termos, morsikann ja suuremad taldrikud serveerimiseks. 

Sünnipäevi saab pidada E-R alates kell 18.00 ja L-P 10-20.00.

Sünnipäevapidu (3 tundi) maksab 50 eurot. Kohale võib tulla 30 minutit varem ettevalmistuste tegemiseks ning jääda pärast peo lõppu 30 minutit kauemaks, et rahulikult kingid kokku korjata.

Pakume ka mugavat perenaiseteenust, mis maksab 50 eurot. Hind sisaldab peo ettevalmistust, kogu peo jooksul toidu, kohvi ja tordilõikamise eest hoolitsemist ning järelkoristust. Teie vaid tulete ja naudite pidu.

Info ja broneerimine e-mailil susapusalastehoid@gmail.com

Teretulemast peole!